Endemik 9. Sınıf Biyoloji Soru Bankası - Kitapozet.Net

Endemik 9. Sınıf Biyoloji Soru Bankası

Ulusal ve evrensel gelişmeler ışığında, çağdaş öğrenme ve ölçme değerlendirme yaklaşımları göz önüne alınarak, MEB tarafından uygulanan en son Ortaöğretim Biyoloji Dersi Öğretim Programı çerçevesinde hazırlanan Endemik 9. Sınıf Biyoloji Soru Bankası, öğrencilerin 9. Sınıf Biyoloji derslerinin pekiştirilmesine ve üniversite sınavına bilinçli ve düzenli hazırlanmasına yardımcı olacak alanında uzman bir öğretim kadrosu tarafından hazırlanan bir kaynak.

9. Sınıf Biyoloji ders müfredatının tamamını kapsayan özgün sorulardan oluşan bu Biyoloji Soru Bankası‘nda tüm testler bilimsel veriler dikkate alınarak kolaydan zora, basitten karmaşığa aşamalı bir sistemde ele alınmış. Yeni müfredata uygun olan bu 9. Sınıf Biyoloji Soru Bankasının öğrencilerde ayrı bir farkındalık oluşturacağı, öğrencileri üniversite hedefine adım adım götüreceğine inanıyoruz. Soru çözme ve bolca pratik yapma ihtiyacınızı karşılayacak olan 9. Sınıf Biyoloji Soru Bankası eksiklerinizi telafi etme imkânı sağlayacaktır. Bu soru bankası ile biyolojinin keyifli ve eğlenceli dünyasında bir gezinti yapacaksınız.

Kitabı yayınevinin internet sitesinin yer aldığı bu linkten temin edebilirsiniz.

.

SORU BANKASINDA YER ALAN KONULAR ŞU ŞEKİLDE:

ÜNİTE 1 – Yaşam Bilimi Biyoloji

ÜNİTE 2 – Hücre

ÜNİTE 3 – Canlılar Dünyası

 

Endemik 9. Sınıf Biyoloji Soru Bankası ile ilgili sorularınız, görüşleriniz ve önerileriniz için bu link aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj Yazabilirsiniz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır


*