Palme 11. Sınıf Tarih Soru Kitabı PDF - Kitapozet.Net

Palme 11. Sınıf Tarih Soru Kitabı PDF

Merhaba Arkadaşlar, Sınav sisteminin sürekli değişmesiyle birlikte konular ve müfredatlar da değişiyor. Eski kaynakların yetersiz kalmasıyla yeni yeni kaynak kitaplar hazırlayan yayın evleri soru bankaları, konu anlatımları ve deneme sınavları başta olmak üzere bir çok YKS, TYT, AYT kitaplarını piyasaya sürüyorlar. Bu kitaplardan birisi de; Palme 11. Sınıf Tarih Soru Kitabı. Kitabın Yayınevi: Palme Yayınevi. Kitabın boyutları: 19,5*27,5 cm. Kitabın sayfa sayısı: 136 Kitabın basım yılı: 2018. Kitabı hazırlayan Halil Özsu. Kitabı yayın evinin linkinden satın alabilirsiniz. Kitap tavsiye ettiğimiz bir kaynak. Bu kitap ile sınava hazırlanarak başarılı olabilirsiniz. Kitabı satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.
.
Tekrar değişen ve güncellenen müfredata göre 11. Sınıf Tarih Konuları şu şekilde;
.

11.1 Değişen Dünya Dengeleri Karşısında Osmanlı Siyaseti (1595-1774)
11.2 Değişim Çağında Avrupa ve Osmanlı
11.3 Uluslararası İlişkilerde Denge Stratejisi (1774-1914)
11.4 Devrimler Çağında Gelişen Devlet-Toplum İlişkileri
11.5 Sermaye ve Emek
11.6 XIX. ve XX. Yüzyılda Değişen Gündelik Hayat

.

Bu konularla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı da internet ortamında çeşitli hazırlık testleri ve konu anlatımları sunmakta. Bunlardan birisi de KAZANIM TESTLERİ. Milli Eğitim Bakanlığının 11.Sınıf Tarih Kazanım Testlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Palme 11. Sınıf Tarih Soru Kitabı halini yayın evinin sitesinde bulunması halinde PDF olarak indirebilirsiniz. Kitap hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz buradan da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sitemizde sizler için pek çok kitap paylaşıyoruz, kitapların tanıtımlarını yapıyoruz ve özetlerini veriyoruz. Bazı kitapları sizlere tamamen sunarken bazılarını ise telif hakları sebebiyle yayınlayamıyoruz. Amacımız elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmak. Bizlere ulaşmak isteyen okuyucularımız aşağıdaki yorum bölümünden bizlere ulaşabilir. İyi çalışmalar dileriz.

Mesaj Yazabilirsiniz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır


*