Palme 30 TYT Kimya Deneme Kitabı - Kitapozet.Net
Palme-30-TYT-Kimya-Deneme-Kitabı

Palme 30 TYT Kimya Deneme Kitabı

Bu kitap, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nın TYT kısmına girecek öğrenciler için hazırlanmış bir kitaptır. 30 adet Kimya Denemelerini içeren kitaptaki sorular, Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığınca belirlenen kimya dersi kazanımları çerçevesinde hazırlanmıştır. Ayrıca, soruların içeriği ve yapısı TYT sınavının özelliğine uygun biçimde oluşturulmaya çalışılmıştır. Palme Yayınevinin yüzlerce yayınından biri olan bu kitabın, sınava hazırlık dışında okul derslerine de destek verecek önemli bir kaynak olduğunu düşünmekteyiz.

Palme 30 TYT Kimya Deneme Kitabının boyutları: 19*27 cm. Kitabın sayfa sayısı: 96 Kitabın basım yılı: 2020. Kitabı hazırlayan Hakan SÖYLEMEZ ve Fatih BAYSAL. Kitabı yayın evinin linkinden satın alabilirsiniz. Kitap tavsiye ettiğimiz bir kaynak. Kitabı satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Kitaptaki kimya konularıyla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı da internet ortamında çeşitli hazırlık testleri ve konu anlatımları sunmakta. Bunlardan birisi de KAZANIM TESTLERİ. Milli Eğitim Bakanlığının TYT Kimya Kazanım Testlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Palme 30 TYT Kimya Deneme Kitabının PDF halini yayın evinin sitesinde bulunması halinde PDF olarak indirebilirsiniz. Sitemizde sizler için pek çok kitap paylaşıyoruz, kitapların tanıtımlarını yapıyoruz ve özetlerini veriyoruz. Bazı kitapları sizlere tamamen sunarken bazılarını ise telif hakları sebebiyle yayınlayamıyoruz. Amacımız elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmak. Bizlere ulaşmak isteyen okuyucularımız aşağıdaki yorum bölümünden bizlere ulaşabilir. Tanıtımını yaptığımız Palme Kitabevinin diğer kitaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileriz.

Mesaj Yazabilirsiniz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır


*