Palme 9. Sınıf Matematik Soru Kitabı PDF - Kitapozet.Net

Palme 9. Sınıf Matematik Soru Kitabı PDF

Merhaba Arkadaşlar, Sınav sisteminin sürekli değişmesiyle birlikte konular ve müfredatlar da değişiyor. Eski kaynakların yetersiz kalmasıyla yeni yeni kaynak kitaplar hazırlayan yayın evleri soru bankaları, konu anlatımları ve deneme sınavları başta olmak üzere bir çok YKS, TYT, AYT kitaplarını piyasaya sürüyorlar. Bu kitaplardan birisi de; Palme 9. Sınıf Matematik Soru Kitabı. Kitabın Yayınevi: Palme Yayınevi. Kitabın boyutları: 19,5*27,5 cm. Kitabın sayfa sayısı: 448 Kitabın basım yılı: 2018. Kitabı hazırlayan Mehmet ŞAHİN. Kitabı yayın evinin linkinden satın alabilirsiniz. Kitap tavsiye ettiğimiz bir kaynak. Bu kitap ile sınava hazırlanarak başarılı olabilirsiniz. Kitabı satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.
Tekrar değişen ve güncellenen müfredata göre 9. Sınıf Konuları Şu şekilde;
 1. Mantık
 2. Kümeler
 3. Denklem ve Eşitsizlikler
 4. Problemler
 5. Üçgenler
 6. Bölünebilme
 7. Veri
 8. 1. Dereceden Denklemler
 9. Eşitsizlik
 10. Mutlak Değer
 11. Üslü İfadeler
 12. Köklü İfadeler
 13. Oran Orantı
 14. Fonksiyonlar

Bu konularla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı da internet ortamında çeşitli hazırlık testleri ve konu anlatımları sunmakta. Bunlardan birisi de KAZANIM TESTLERİ. Milli Eğitim Bakanlığının 9.Sınıf Matematik Kazanım Testlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Palme 9. Sınıf Matematik Soru Kitabı PDF halini yayın evinin sitesinde bulunması halinde PDF olarak indirebilirsiniz. Kitap hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz buradan da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sitemizde sizler için pek çok kitap paylaşıyoruz, kitapların tanıtımlarını yapıyoruz ve özetlerini veriyoruz. Bazı kitapları sizlere tamamen sunarken bazılarını ise telif hakları sebebiyle yayınlayamıyoruz. Amacımız elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmak. Bizlere ulaşmak isteyen okuyucularımız aşağıdaki yorum bölümünden bizlere ulaşabilir. İyi çalışmalar dileriz.

Mesaj Yazabilirsiniz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır


*